Coaches brede types (BA, 3, 7, 9)

Regiocoaches 2020 - 2021

De regiocoaches voor de types BA, 3 en 9 zijn het aanspreekpunt voor de ondersteuners, scholen, CLB’s en ouders van die regio.

REGIO

CONTACT

REGIO WEST

Londerzeel-Merchtem

Flore Mertens
flore.mertens@onw-centrum.be
0499 58 86 47

Asse-Bever

Flore Mertens
flore.mertens@onw-centrum.be
0499 58 86 47

Halle-Sint-Genesius-Rode

Annick De Belder
annick.debelder@onw-centrum.be
0474 84 14 33

Brussel-Jette

Manuela Cauwenberghs
manuela.cauwenberghs@onw-centrum.be
0499 86 82 10

Brussel-Oost

Manuela Cauwenberghs
manuela.cauwenberghs@onw-centrum.be
0499 86 82 10

Molenbeek-Ganshoren

Karin Van Haesendonck
karin.vanhaesendonck@onw-centrum.be
0498 87 65 94

Anderlecht-Ukkel

Karin Van Haesendonck
karin.vanhaesendonck@onw-centrum.be
0498 87 65 94

REGIO SCOOP

Vilvoorde-Machelen

Katrien Vander Weyden
Katrien.vanderweyden@onw-centrum.be
0479 65 46 86

Grimbergen-Kortenberg

Ines Dekerk
Ines.dekerk@onw-centrum.be
0478 45 43 55

Zaventem-Hoeilaart

REGIO OOST

Tienen

Nele Hombroux
nele.hombroux@onw-centrum.be
0470 71 26 57

Leuven

Steffie Joosten
steffie.joosten@onw-centrum.be
0470 70 29 87

Aarschot

Fran Mulders
fran.mulders@onw-centrum.be
0473 83 64 75

Diest

Fran Mulders
fran.mulders@onw-centrum.be
0473 83 64 75