Coaches kleine types (2, 4, 6, 7 aud, 7 STOS)

Doelgroepcoaches 2019 - 2020

De coaches voor de types 2, 4, 6, 7 auditief en 7 STOS zijn het aanspreekpunt voor scholen, CLB's en ouders van de betrokken regio.

REGIO CONTACT
WEST

BRUSSEL CENTRUM (Type 4 en 7STOS)

Lore Vancoppenolle
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be
0490 14 01 74

HALLE (Type 4 en 7STOS)

Ellen Vermeir
ellen.vermeir@kasterlinden-vgc.be
0497 52 99 65

ASSE - LONDERZEEL (Type 4 en 7STOS)

Sander Van Schuerbeeck
sander.vanschuerbeeck@kasterlinden-vgc.be
0498 87 65 93

REGIO WEST (Type 2, 6 en 7AUD)

Vanessa Lopes
vanessa.lopes@kasterlinden-vgc.be
0492 74 09 85

Bo Dufour
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be
0497 52 99 61

SCOOP REGIO SCOOP

Vanessa Lopes
vanessa.lopes@kasterlinden-vgc.be
0492 74 09 85

Hanne Delafaille
hanne.delafaille@kasterlinden-vgc.be
0490 52 36 68
OOST

LEUVEN-AARSCHOT

Katrien Lenaerts
katrien.lenaerts@onw-centrum.be
0470 71 26 74

TIENEN-DIEST

Kathleen Evens
kathleen.evens@onw-centrum.be
0470 70 29 88